Blog

Železná opona - 6. kapitola

Sediac v tichu som si začínal uvedomovať podstatu a úlohu očakávaní, o ktorých sme sa už rozprávali. V poslednom období…
Začať tu

Potenciál - 12. kapitola

Je to zvláštne. Keď som si ráno prisadol na lavičku, cítil som sa ako niekto. Mal som svoju minulosť, povesť,…
Začať tu

Predstava úspechu - 4. kapitola

Na vlastnej koži som práve zažíval relativitu času, o ktorej hovoril už Albert Einstein: „Hodina sedenia s pekným dievčaťom na…
Začať tu

Referencie

Simona Paprčková

HR manažér, CBS
Ako ukázať ľuďom múdrosť o ktorej je napísaných mnoho super fráz? Frázy, klišé nie sú márne. Sú naozaj plné múdrosti, ale kto z nás si tú múdrosť naozaj uvedomuje? Vedieť nie je len vypočuť a rozumieť slovám. Je to o pochopení hĺbky. O použití. Túto hĺbku je náročné sprostredkovať, ale Lukáš to zvládol bravúrne. Jednoducho, zážitkovo preniesol svoje poznanie účastníkom workshopu. A to chce „malého“ génia. Ďakujem.

Dávid Hrenák

hokej, draftovaný LA Kings
Vďaka Lukášovi som naozaj dokázal pochopiť čo je skutočne dôležité a čo dokáže a ovplyvňuje môj výkon. Ukázal mi cestu a tým pádom mi pomohol zlepšiť nielen môj športový výkon, ale taktiež mi to veľmi pomohlo aj v osobnom živote.

Alžbeta Jambrichová

Žila som so silným pocitom krivdy a jediné, čo som dokázala vnímať, boli veci, o ktoré ma osud oberá. Život bol pre mňa bojom o prežitie - materiálne aj emočné, miestom, kde neexistuje priestor pre radosť ani pre zážitky. Mojou realitou bol svet, kde šťastie majú len tí, ktorým je dopriate, pričom ja som do tejto kategórie ľudí nepatrila. Potom sa niečo zlomilo. Uvedomila som si, že aj môj malý život je krásnym životom, a hlavne, že zdroj tej krásy je vo mne, rovnako ako v každom jednom z nás. Pretože život je vždy plný zázrakov, akurát musíme nájsť odvahu vidieť ich.

Roman Škamla

Key Account Manager, Procter & Gamble
Lukáša môžem len a len odporučiť. So štýlom akým Luky robí koučingy som sa ešte nestretol. Vždy som mal skúsenosti len so "zaručenými" spôsobmi ako byť úspešný, ktoré fungovali asi tak dlho ako trvá prečítanie tejto recenzie, čiže boli nepoužiteľné. Vďaka Lukášovi som pochopil, že keď pochopíme seba ako takého, tak už nikdy nepotrebujeme tie "zaručené" techniky. Ďakujem!

Lenka Matúšová

NTT
Ani vyše roka terapie nedokázalo to, čo Lukáš v priebehu niekoľkých hodín. Teším sa a ďakujeeem 🙂... Žiadne pokračujte, snažte sa, robte toto a toto a výsledok sa jedného dňa dostavi... figu! Efekt v reálnom živote na počkanie. Je úžasné, ako to funguje.

Kristína Baranová

Najprv prišla ku mne kniha „Život bez príbehu“, ktorá je mimochodom skvelá 😉 a následne informácia o workshope ... Keďže nič nie je náhoda, chcela som spoznať autora. Bolo zaujímavé sledovať s akou ľahkosťou Lukáš dokáže, aby sa ľudia ponorili hlbšie do seba a hľadali sami odpovede na svoje otázky. Workshop odporúčam všetkým, ktorí majú nejasnosti vo svojich rozhodnutiach alebo hľadajú nápad, odhodlanie, riešenie pre uskutočnenie svojho sna, túžby v práci či v osobnom živote. Pre všetkých, ktorí chcú spoznať nových ľudí a cez nich získať nový pohľad ... Ďakujem za podnetný deň.

Ján Horník

CEO, Fispro biznis
Bez toho, aby som sa naučil nové líderské zručnosti, som odrazu skutočný líder. Okrem toho, dnes pre mňa nie je problém za mesiac urobiť výkon, na ktorý som predtým potreboval 6 mesiacov.

Milan Šolc

Práca sa môže robiť s veľkou chuťou a radosťou, tešiť sa na to. Keď si na seba nevytváram tlak, tak sa mi všetko robí lepšie, jednoduchšie, a to čo robím, je kvalitnejšie.