Intro workshop PRIAMA CESTA

Dve hodiny o tom, čo vám v sebarozvoji nikto nepovedal a pravdepodobne je to chýbajúca časť vašej skladačky
Cesta k spokojnosti a naplneniu môže byť priama a jednoduchá

Prvýkrát som sa s osobným rozvojom stretol ešte ako mladý hokejista. Mohlo to byť niekedy okolo roku 2003. Od roku 2015 sa mu venujem naplno ako kouč a lektor. V čase písania tejto stránky mám za sebou tisíce odkoučovaných hodín a vedením workshopov som strávil 231 dní.

Zažil som, že sebarozvoj môže byť komplikovaný a náročný. A vidím to na mnohých ľuďoch, ktorí ma oslovia. Sú v slepej uličke, pretože napriek snahe zmeniť seba, sa im to nepodarilo. Alebo aspoň nie tak ako si predstavovali. Nevedia, ako ďalej.

Väčšina z nás na ceste sebarozvoja vyskúša rôzne prístupy. Pre zjednodušenie by sme tieto prístupy mohli rozdeliť do dvoch skupín:

1. Také, ktorých cieľom je zmeniť vzorce myslenia a správania

2. Tie, ktoré nás majú zbaviť záťaže, ktorú si (údajne) so sebou nesieme - traumy, nespracované emócie a atď.

Obidve cesty v sebe skrývajú presvedčenie, ktoré sa síce nehovorí nahlas, ale znie asi takto: "Sme pokazení a je potrebné nás opraviť."

Áno, myslel som si to aj ja. Napriek veľkej snahe "opraviť sa", nájsť istotu a žiť svoj najlepší život, sa mi to nedarilo. Až kým som pochopil, že nie je čo opravovať. Že mi nič nechýba a nikdy nechýbalo. A platí to pre všetkých.

Práve preto vznikol tento workshop. Aby som vám mohol ukázať, čo si pri skutočnom sebapoznaní môžete všimnúť...

Ste dokonalí, len ste si to možno ešte nevšimli
Aby som to ešte povedal inak... Spokojnosť/naplnenosť/šťastie (alebo použite iné slovo, ktoré s vami rezonuje), sú pre každého dostupné TERAZ. Nie je potrebné meniť ani okolie, ani seba.

Nejdem vás presviedčať. Pozývam vás skúmať to. Budem vás sprevádzať tak, aby ste si to mohli všimnúť.

Počas dvoch hodín sa spoločne pozrieme na tieto otázky:

Prečo sa cesta sebarozvoja, ktorej výsledkom má byť spokojnosť a naplnenosť, javí byť náročná? A prečo to tak byť nemusí?
Prečo je náš život častokrát začarovaným kruhom, v ktorom sa strieda pocit nedostatku a neistoty s chvíľkovými pocitmi úľavy a zlepšenia?
Ktorú zásadnú vec prehliadate a pravdepodobne vám o nej nikto nepovedal? (keď si ju všimnete, ušetrí vám kopu úsilia, času a peňazí)

Lenka Matúšová

Ani vyše roka terapie nedokázalo to, čo Lukáš v priebehu niekoľkých hodín. Teším sa a ďakujeeem 🙂... Žiadne pokračujte, snažte sa, robte toto a toto a výsledok sa jedného dňa dostavi... figu! Efekt v reálnom živote na počkanie. Je úžasné, ako to funguje.
Častá otázka č. 1: "Aká je cena za účasť na workshope?"

Vstupné na workshop je zadarmo. Ale ak sa rozhodnete prísť, pristupujte k nemu tak, ako keby ste na účasť minuli všetky svoje úspory 😉

Pozn: Pravdepodobne ste sa už stretli s dobrovoľným vstupným. Rád robím veci inak. Preto na tento workshop platí dobrovoľné VÝstupné. Keď v ňom nájdete hodnotu, za ktorú chcete zaplatiť, máte tú možnosť.

Častá otázka č. 2: "Budeš nám niečo predávať?"

Je skvelé mať túto otázku zodpovedanú vopred.

Tento workshop slúži ako ochutnávka toho, čo je pre vás možné. Môžu nastať dve možnosti:

1. To, čo na ňom objavíte, vám bude dávať zmysel. V tom prípade si povieme o možnostiach, ako vieme zostať v kontakte a ako viete ďalej objavovať, čo ste si na workshope zažili.

2. Zistíte, že táto cesta nie je pre vás. Vtedy je pre vás prínosnejšie niečo iné ako to, čo vám viem dať ja. Pre obidve strany bude lepšie, keď si zvolíte inú cestu.

Chcete tento workshop zorganizovať pre vašu komunitu?

Zavolajme si, aby sme zistili, či je tento workshop to, čo naozaj hľadáte. Moje číslo je 0908 532 419.

Ak chcete, môžete mi k tomu vopred napísať pár slov

Intro workshop PRIAMA CESTA
Aké sú skúseností ľudí (nielen s týmto workshopom)?

Simona Paprčková

HR manažér, CBS
Ako ukázať ľuďom múdrosť o ktorej je napísaných mnoho super fráz? Frázy, klišé nie sú márne. Sú naozaj plné múdrosti, ale kto z nás si tú múdrosť naozaj uvedomuje? Vedieť nie je len vypočuť a rozumieť slovám. Je to o pochopení hĺbky. O použití. Túto hĺbku je náročné sprostredkovať, ale Lukáš to zvládol bravúrne. Jednoducho, zážitkovo preniesol svoje poznanie účastníkom workshopu. A to chce „malého“ génia. Ďakujem.

Dávid Hrenák

hokej, draftovaný LA Kings
Vďaka Lukášovi som naozaj dokázal pochopiť čo je skutočne dôležité a čo dokáže a ovplyvňuje môj výkon. Ukázal mi cestu a tým pádom mi pomohol zlepšiť nielen môj športový výkon, ale taktiež mi to veľmi pomohlo aj v osobnom živote.

Alžbeta Jambrichová

Žila som so silným pocitom krivdy a jediné, čo som dokázala vnímať, boli veci, o ktoré ma osud oberá. Život bol pre mňa bojom o prežitie - materiálne aj emočné, miestom, kde neexistuje priestor pre radosť ani pre zážitky. Mojou realitou bol svet, kde šťastie majú len tí, ktorým je dopriate, pričom ja som do tejto kategórie ľudí nepatrila. Potom sa niečo zlomilo. Uvedomila som si, že aj môj malý život je krásnym životom, a hlavne, že zdroj tej krásy je vo mne, rovnako ako v každom jednom z nás. Pretože život je vždy plný zázrakov, akurát musíme nájsť odvahu vidieť ich.

Roman Škamla

Key Account Manager, Procter & Gamble
Lukáša môžem len a len odporučiť. So štýlom akým Luky robí koučingy som sa ešte nestretol. Vždy som mal skúsenosti len so "zaručenými" spôsobmi ako byť úspešný, ktoré fungovali asi tak dlho ako trvá prečítanie tejto recenzie, čiže boli nepoužiteľné. Vďaka Lukášovi som pochopil, že keď pochopíme seba ako takého, tak už nikdy nepotrebujeme tie "zaručené" techniky. Ďakujem!

Lenka Matúšová

NTT
Ani vyše roka terapie nedokázalo to, čo Lukáš v priebehu niekoľkých hodín. Teším sa a ďakujeeem 🙂... Žiadne pokračujte, snažte sa, robte toto a toto a výsledok sa jedného dňa dostavi... figu! Efekt v reálnom živote na počkanie. Je úžasné, ako to funguje.

Kristína Baranová

Najprv prišla ku mne kniha „Život bez príbehu“, ktorá je mimochodom skvelá 😉 a následne informácia o workshope ... Keďže nič nie je náhoda, chcela som spoznať autora. Bolo zaujímavé sledovať s akou ľahkosťou Lukáš dokáže, aby sa ľudia ponorili hlbšie do seba a hľadali sami odpovede na svoje otázky. Workshop odporúčam všetkým, ktorí majú nejasnosti vo svojich rozhodnutiach alebo hľadajú nápad, odhodlanie, riešenie pre uskutočnenie svojho sna, túžby v práci či v osobnom živote. Pre všetkých, ktorí chcú spoznať nových ľudí a cez nich získať nový pohľad ... Ďakujem za podnetný deň.

Ján Horník

CEO, Fispro biznis
Bez toho, aby som sa naučil nové líderské zručnosti, som odrazu skutočný líder. Okrem toho, dnes pre mňa nie je problém za mesiac urobiť výkon, na ktorý som predtým potreboval 6 mesiacov.

Milan Šolc

Práca sa môže robiť s veľkou chuťou a radosťou, tešiť sa na to. Keď si na seba nevytváram tlak, tak sa mi všetko robí lepšie, jednoduchšie, a to čo robím, je kvalitnejšie.