Videokurz Sám sebou

Objavte, že ste to najlepšie, čo máte, vysloboďte sa z kruhu pochybností a žite svoj najlepší život
Obsah programu
12 videí
160 minút
10 úloh pre lepšie pochopenie
99€
Videokurz Sám sebou

Uverili sme, že potrebujeme byť viac, ako sme.

Uverili sme, že na to, aby sme mohli byť spokojní, potrebujeme zmeniť svoje vzorce myslenia, návyky, dosiahnuť inú úroveň vedomia alebo sa zbaviť minulosti, ktorá sa zdá byť dôvodom, prečo nám nie je dobre.

Uverili sme, že na to, aby sme mohli byť úspešní, sa potrebujeme najskôr zlepšiť, pestovať sebahodnotu, budovať sebadôveru, byť viac než momentálne sme, pretože až potom sa staneme niekým.

Toto je cesta, ktorá síce môže prinášať výsledky, dočasné zlepšenia a pocity úľavy, napriek tomu však na nej prevláda pocit, že nám stále niečo chýba.

Tento pocit NEKLAME. Jediné, čo nám však skutočne chýba, sme MY. Je to rovnica, z ktorej sme odstránili samých seba a zabudli sme, že sme to najlepšie, čo máme.

Čo je cieľom kurzu?
Cieľom kurzu je prebudiť v sebe uvedomenie, že sme dosť. Že sme z psychologického hľadiska absolútne v poriadku bez ohľadu na to, čo všetko si o sebe myslíme. Dáva nám možnosť uvedomiť si, že nie je potrebné niečo vylepšovať na to, aby sme sa cítili dobre.

Ukazuje, že jediné, čo potrebujeme, je všimnúť si, že už v poriadku sme, akurát myšlienky, ktoré o sebe máme, berieme príliš vážne.
Idem do toho
Pre koho je program určený?

Pre tých, čo sa chcú mať väčšiu dôveru v seba samého a zažívať vnútornú pohodu v akejkoľvek situácii.

Pre tých, ktorí sú už zo sebarozvoja unavení, pretože naň vynaložili veľa úsilia, no napriek tomu sa na kvalite ich života v zásade nič nezmenilo.

Lenka Matúšová

Ani vyše roka terapie nedokázalo to, čo Lukáš v priebehu niekoľkých hodín. Teším sa a ďakujeeem 🙂... Žiadne pokračujte, snažte sa, robte toto a toto a výsledok sa jedného dňa dostavi... figu! Efekt v reálnom živote na počkanie. Je úžasné, ako to funguje.
Čo vám kurz môže priniesť?
Budete sa viac spoliehať na to, že byť sám sebou stačí

Objavíte skutočné sebavedomie a zdroj istoty

Uvedomíte si, že ste viac, ako si myslíte
Získate inšpiráciu a energiu na plnenie vašich snov

Zistíte, že byť sám sebou je vaša najväčšia výhoda

Prestanete stále na niečo čakať a zamilujete sa do života

Objednať

Ahoj, som Lukáš Piperek

Zakladateľ myšlienky Luccas, transformatívny kouč, autor knihy a tvorca podcastu.
Pri koučingu, workshopoch a tréningoch som sa stretol s už viac ako 1 000 ľuďmi, desiatkami obchodných spoločností a 30 rôznymi športmi od amatérskej až po olympijskú úroveň.

Po úspešnom ukončení štúdia na univerzite a hokejovej kariéry som viedol 6-členný medzinárodný tím, zodpovedný za predaj na zahraničných trhoch. Viac ako 20 rokov strávených v prostredí, kde bol neustály tlak na výsledky, ma viedlo k otázke, či sa dajú skvelé výsledky dosahovať bez zbytočného stresu.

To, čo som objavil je, že každý má v sebe potenciál byť produktívny a zároveň žiť spokojný, slobodný a šťastný život. A to dokonca bez toho, aby musel meniť samého seba.
Krátke nahliadnutie do kurzu...
Objednať kurz