Kniha Život bez príbehu

Poznáte ten pocit, keď sa veci dejú samé? Všetko vám ide akosi od ruky, nemusíte sa príliš snažiť a zároveň vás to ohromne baví?

A čo ak práve tak funguje život? Čo ak on sám je režisérom, hercom a divákom zároveň? Čo by sa zmenilo, keby ste mu dali dôveru a prestali sa mu do toho starať?

V tejto knihe vás nečakaný sprievodca prevedie cestou, na ktorej vás vyzýva k tomu, aby ste sa sami pozreli, čo je skutočným zdrojom stresu, nenaplnenia alebo výsledkov nespĺňajúcich vaše očakávania.

Keď budete mať chuť a odvahu pozrieť sa, objavíte potenciál na produktívny život. Či už si pod produktívnym životom predstavíte pokoj, slobodu, šťastie, lásku alebo vysokú výkonnosť v akejkoľvek oblasti.

Elektronická verzia

8,90€
Kúpiť

Tlačená verzia

12,90
Kúpiť

Tlačená + Elektronická verzia

12,90
Kúpiť

Chceš si knihu vypočuť?

Kúpiť audioknihu

O Autorovi

Lukáš Piperek
Lukáš Piperek je certifikovaný mentálny coach a pomáha ľuďom objavovať ich potenciál.

Pri koučingu, skupinových workshopoch a tréningoch sa stretol s už viac ako 1 000 ľuďmi, desiatkami obchodných spoločností a 30 rôznymi športmi od amatérskej až po reprezentačnú úroveň.

Po úspešnom ukončení štúdia na univerzite a hokejovej kariéry, viedol 6-členný medzinárodný tím, zodpovedný za predaj na zahraničných trhoch. Viac ako 20 rokov strávených v prostredí, kde bol neustály tlak na výsledky, ho viedlo k otázke, či sa dajú skvelé výsledky dosahovať bez zbytočného stresu. To, čo objavil je, že každý má v sebe potenciál byť produktívny a zároveň žiť spokojný, slobodný a šťastný život. A to dokonca bez toho, aby musel meniť samého seba.
Zakúpte si knihu